siwymortis contact

Patryk Cieliński - siwymortis - zielonogórski pasjonat-fotografik. Poszukujesz fotografa, marzy się Tobie sesja zdjęciowa? Chcesz mieć własną stronę WWW szukasz grafika? Napisz do mnie!

Proszę poprawić formularz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

wymagane *

Filtruj według

Kategorie

Tagi

RSS

365 dni – sierpień

Sierpniowy Projekt 365dni – będzie realizowany na urlopie – ciekawie co ten miesiąc przyniesie?. Pomysł zaczerpnąłem z jednej z grup w serwisie fotograficznym Flickr o nazwie “project 365(polecam także PokochajFotografie.pl >> 365 dni) Kilkakrotnie miałem okazję widzieć efekty zrealizowanych projektów tego typu zawsze zastanawiając się czy sam podołam takiemu wyzwaniu.

Technicznie będzie to wyglądać w następujący sposób: dzień po dniu będę dodawał do tego posta kolejne zdjęcie – począwszy od stycznia i tak aż do końca grudnia. Możliwe, że pod zdjęciami znajdą się krótkie notki będące przemyśleniami z danego dnia. Każda fotografia będzie oznaczona przyporządkowanym jej numerem w prawym dolnym rogu.

Czego oczekuję po tych wpisach?

Jest to bardzo dobre pytanie. Na pewno nie liczę na to, że każdego dnia wychwycę niezły motyw. Nie uda mi się też stworzyć zdjęcia dnia od tak. Zapewne będzie to test na sumienność i wytrwałość we własnych dążeniach.

Zobacz także:

szykując się do wystawy

lustereczko powiedz przecie….


znowu się zacznie…

15 sierpień – święto Wojska Polskiego

teraz na tym się “pracuje”

ktoś na kąpiel błotną?