siwymortis contact

Patryk Cieliński - siwymortis - zielonogórski pasjonat-fotografik. Poszukujesz fotografa, marzy się Tobie sesja zdjęciowa? Chcesz mieć własną stronę WWW szukasz grafika? Napisz do mnie!

Proszę poprawić formularz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

wymagane *

Filtruj według

Kategorie

Tagi

RSS

Foto Day’owe przygody

Foto Day – impreza cykliczna fotograficzna organizowana poprzez Gazetę Lubuską i jej serwis internetowy www.mmzielonagora.pl Kiedy tylko mam możliwość biorę udział, dla szukania nowych kadrów dla spotkania się z innymi osobami fotografującymi. Czasem moje prace zostają zauważone- co przedstawiam poniżej.

11 listopada ogłoszono wyniki: Foto Day – Elektrociepłownia

20. Foto Day – konkurs rozwiązany! Zwycięzcami W66 i siwymortis oraz Milena!

I miejsce w kategorii "Nowoczesność/maszyna i ekologia/przyroda"

I miejsce w kategorii “Nowoczesność/maszyna i ekologia/przyroda”

W kategorii “Nowoczesność/maszyna i ekologia/przyroda” laureatem został siwymortis, za zdjęcie nr 5, które jest tak wspaniałe, że aż zapiera dech!

 

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Natomiast 8 grudnia odbyło się wręczenie nagród za elektrociepłownię:

“Siwymortis został laureatem w kategorii “Nowoczesność/maszyna i ekologia/przyroda” – jego zdjęcie zostało też uznane za najlepsze w całym konkursie! Dodatkowo siwymortis otrzymał również wyróżnienie za zdjecie w tej samej kategorii.


 

http://www.mmzielonagora.pl/artykul/nagrody-za-20-foto-day-wreczone-wideo-zdjecia

5 października ogłoszono wyniki: Foto Day – Zatonie

Boleslawp, siwymortis i An_na namalowali nocne Zatonie najpiękniej!

II miejsce

II miejsce

Miejsce drugie – siwymortis ze zdjęciem nr 1 – frontonem pałacu przez drzewa. tak uchwycić ten “oklepany” front to prawdziwa sztuka! I oko, i refleks, i szczęście i pomysł – wszystko w tym zdjęciu jest. Na dodatek świetne kolory. Jest w nim też swoisty chłód nocnego parku z którego patrzymy na zrujnowany pałac. Świetne zdjęcie. Dariusz Pawlak stawiał je na miejscu pierwszym, ale został przez nas przegłosowany 😉
http://www.mmzielonagora.pl/artykul/boleslawp-siwymortis-i-anna-namalowali-nocne-zatonie-najpiekniej

wrz11o1747

18. Foto Day: tak właśnie było podczas tego Winobrania, jak na Waszych zdjęciach

“Miejsce PIERWSZE – to było jasne. Siwymortis ze swym zdjęciem z 11 września, w którym porównuje zimowy deptak z Bachusem (wyciętym z widokówki) z deptakiem winobraniowym. To jest zdjęcie, którym siwymortis zdeklasował wszystkich – jest tu wszystko, ale to po prostu wszystko. 200 procent tematu. Bo winobranie jako obrazek z winobrania, co więcej – tradycyjny obrazek, widziany oczami turysty… Ale też oczami mieszkańca, który pamięta, jak to miejsce wygląda bez winobrania. Jest to zdjęcie – w odróżnieniu do zdjęcia w66 – całkowicie neutralne, ze wskazaniem na to, że miasto jest piękne i podczas winobrania, i bez niego. Prostota, a jednocześnie genialność pomysłu, świetne wykonanie, dokładność i perfekcyjność… Niesłychanie atrakcyjne, a jednocześnie takie “od niechcenia”. Pierwsze miejsce u całej naszej trójki!”

I miejsce z “Foto Day – Winobranie”
http://www.mmzielonagora.pl/artykul/18-foto-day-tak-wlasnie-bylo-podczas-tego-winobrania-jak-na-waszych-zdjeciach-425985.html

Zgłoszenie prac do “Foto Day – Winobranie”
http://www.mmzielonagora.pl/artykul/18-foto-day-winbranie-424990.html

Foto Day – Teatr Lubuski (wyróżnienie)

fdteatr (11)
Foto Day w teatrze – nagrodzone zdjęcia, wyróżnienia i ciekawostki

“To zdjęcie bardzo podobało się dyrektorowi Czechowskiemu, ale całe jury zachwyciło się świetnymi barwami uchwyconymi w kadr. Elementy scenografii sceny kameralnej wyglądają, jakby zostały bajkowo pomalowane – pokazuje to, jak ważne jest światło w teatrze (i w fotografii) i jak można nim zmieniać nastrój i wygląd przedmiotów. Nadesłaliście kilka zdjęć sceny kameralnej – to było zdecydowanie najciekawsze.” www.mmzielonagora.pl/artykul/foto-day-w-teatrze-nagrodzone-zdjecia-wyroznienia-i-ciekawostki-67882.html

Wręczenie nagród po konkursie Foto Day i… Propozycja dla wyróżnionych!
“Zapraszamy również autorów zdjęć wyróżnionych! MMkowiczom siwymortis i mohylek z uwagi na naprawdę świetne zdjęcia i doskonały poziom całych ich galerii dyrektor teatru postanowił wręczyć również po jednoosobowym zaproszeniu do teatru na spektakl Księga Dżungli” www.mmzielonagora.pl/artykul/wreczenie-nagrod-po-konkursie-foto-day-i-propozycja-dla-wyroznionych-68064.html

Foto Day – Świdnica (II miejsce)

DSC05753a
Jury obejrzało kilkadziesiąt dobrych fotografii nadesłanych na konkurs „GL”. Najciekawsze zdjęcia po skrupulatnym obejrzeniu wszystkich prac już wybrane.

II miejsce w “Foto Day – Świdnica”
www.mmzielonagora.pl/artykul/wyniki-swidnickiego-foto-day-47484.html

Zgłoszenie prac do “Foto Day – Świdnica”
www.mmzielonagora.pl/artykul/foto-day-w-swidnicy-43215.html

Foto Day – Fabryka koniaków (wyróżnienie)


Wyróżnione prace z “Foto Day – Fabryka koniaków”

www.mmzielonagora.pl/artykul/przyznano-nagrody-w-foto-dayu-36800.html

Zgłoszenie prac do “Foto Day – Fabryka koniaków”
www.mmzielonagora.pl/artykul/foto-day-fabryka-koniakow-34649.html