siwymortis contact

Patryk Cieliński - siwymortis - zielonogórski pasjonat-fotografik. Poszukujesz fotografa, marzy się Tobie sesja zdjęciowa? Chcesz mieć własną stronę WWW szukasz grafika? Napisz do mnie!

Proszę poprawić formularz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

wymagane *

Filtruj według

Kategorie

Tagi

RSS

Woodstock 2011 – fotorelacja

Ostatniego dnia na Przystanku zjawiła się ogromna ilość ludzi- według wstępnych wyliczeń było około 700 tysięcy osób.

Jak co roku rzesze ludzi skorzystało z kąpieli w błocie. Bardziej odważni mogli skoczyć na bungee, dla dbających o środowisko atrakcją było bicie rekordu Guinessa w ekologicznym wytwarzaniu prądu przygotowane przy współpracy z Allegro. Nie mogło zabraknąć stałych elementów Przystanku, czyli Akademii Sztuk Przepięknych, Pokojowej Wioski Kryszny, Przystanku Jezus, wioski brodaczy oraz wielu innych.

Na całym terenie Przystanku można było spotkać mnóstwo ciekawych osobistości, które często zbierały fundusze na dość niecodzienne cele.

Po zmierzchu niezwykle urokliwie wyglądała duża scena dając piękny pokaz barwny, co przy połączeniu z błotem dawało przepiękny efekt gry świateł.

XVII Przystanek Woodstock zakończył się nad ranem 7 sierpnia. W tym roku można było wziąć udział w wielu koncertach gwiazd światowego formatu. W sobotę były to zespoły Gentleman (którego gościem specjalnym był Richie Stephens), Łąki Łan, Enej, Arka Noego, Airbourne oraz The Prodigy. Dla każdego znalazło się coś interesującego.