siwymortis contact

Patryk Cieliński - siwymortis - zielonogórski pasjonat-fotografik. Poszukujesz fotografa, marzy się Tobie sesja zdjęciowa? Chcesz mieć własną stronę WWW szukasz grafika? Napisz do mnie!

Proszę poprawić formularz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

wymagane *

Filtruj według

Kategorie

Tagi

RSS

XXI Krajowy Salon Fotografii Artystycznej

Na koniec listopada został zorganizowany konkurs przez Żarski Dom Kultury (informacja: http://www.dkzary.pl/content/show/1278/XXI-Krajowy-Salon-Fotografii-Artystycznej-Zary-2011), na który wysłałem kilka swoich prac dotyczących reportażu (Bogatynia, koncertowe).

Podczas grudniowego posiedzenia komisji (informacja: http://www.dkzary.pl/content/show/1297/Protokol-z-posiedzenia-Jury-XXI-Krajowego-Salonu-Fotografii-Artystycznej-ZARY-2011) ogłoszono, że udział wzięło 139 autorów, którzy przesłali łącznie 956 zdjęć. Jury  postanowiło zakwalifikować do wystawy 115 fotografii 57 autorów oraz nominować do nagród 13 autorów.

Sześciu autorom przyznano nagrody. Zdjęcia zwycięskie oraz nominowane zostały wydane w  publikacji Żarskiego Domu Kultury.

Zostałem zakwalifikowany do nagrody za pracę Wybór (zdjęcie powstało podczas  koncertu hiphopowego w Zielonej Górze (Sobota fotorelacja)).

Wybór - zdjęcie nominowane do nagrody

Wybór – zdjęcie nominowane do nagrody


Natomiast dwie kolejne moje prace prace z reportażu “Bogatynia po wielkiej wodzie” (link do reportażu) zostały zaprezentowane na wernisażu w Salonie Wystaw Artystycznych ŻDK, który odbył się 10 grudnia 2011 roku. Wszystkie zdjęcia można oglądać w grudniu oraz styczniu w Salonie  Wystaw Artystycznych  Żarskiego Domu Kultury, który mieści się w Żarach przy ulicy Rynek 17.

Zdjęcie z wystawy 01.

Zdjęcie z wystawy 02.

Nie ukrywam, iż jestem bardzo zadowolony zauważenia moich prac na tak dużej imprezie. Sam fakt, że spośród tylu autorów byłem nominowany, przez co moje prace można zobaczyć na samej wystawie jak i w przedrukowanej publikacji, jest dla mnie sporym sukcesem.

Zapraszam do przejrzenia zwycięskich prac: http://www.dkzary.pl/uploadfiles/index/16/63481/-/XXI-Krajowy-Salon-Fotografii-Artystycznej-Zary-2011 .

 

Organizatorami oraz fundatorami nagród byli:

  • Stowarzyszenie Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie
  • Burmistrz Miasta Żary
  • Starosta Powiatu Żarskiego
  • Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze
  • Żarski Dom Kultury w Żarach
  • Patron Medialny Kwartalnik FOTOGRAFIA.