siwymortis contact

Patryk Cieliński - siwymortis - zielonogórski pasjonat-fotografik. Poszukujesz fotografa, marzy się Tobie sesja zdjęciowa? Chcesz mieć własną stronę WWW szukasz grafika? Napisz do mnie!

Proszę poprawić formularz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

wymagane *

Filtruj według

Kategorie

Tagi

RSS

Odbicia mego miasta – powystawowo.

“Odbicia mego miasta” to już trzecia autorska wystawa oraz pierwsza realizowana w 2015 roku przez Patryka Cielińskiego. Która miała miejsce w mediatece Szklana Pułapka, Filii nr 7 WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze, której otwarcie odbyło się w piątek 13 marca o godzinie 19:00.

z wystawy 03

Wystawa ukazuje nietypowe oblicze naszego miasta, którego odbicia w kałużach zostały uwiecznione przez autora wystawy. Jest to swoisty portret Zielonej Góry realizowany w odbiciu wody “kałuży” ukazanie tego czego zazwyczaj nie zauważamy. Na wystawie można obejrzeć w sumie 14 staranie wyselekcjonowanych kadrów z przełomu lat 2011-2013.
z wystawy 01
Cykl który jest pokazany na wystawie powstawał w okresie letnim po bardzo intensywnych burzach. Gdzie autor wyruszając szukać co ciekawszych odbić nie raz wzbudzał zainteresowanie jak i zdziwieni osób przechodzących (mijających) kałuże.
z wystawy 02

Zdjęcia z otwarcia wystawy – wernisażu dzięki uprzejmości Gabriela Połubińska – Fotografia (za co serdecznie dziękuję 🙂