siwymortis contact

Patryk Cieliński - siwymortis - zielonogórski pasjonat-fotografik. Poszukujesz fotografa, marzy się Tobie sesja zdjęciowa? Chcesz mieć własną stronę WWW szukasz grafika? Napisz do mnie!

Proszę poprawić formularz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

wymagane *

Filtruj według

Kategorie

Tagi

RSS

TopArt – Tworzymy Piękno

TopArt logo3

Witam, parę sesji temu rozpocząłem duży projekt fotograficzny dla firmy TOPART tworzącej biżuterię. Ich wyroby są jedyne i niepowtarzalne, wykonywane są indywidualnie – ręcznie od podstaw.

Wybór modelki padł na uroczą, niezwykle piękną Kamilę, z którą już miałem przyjemność współpracować wraz z Gosia Jackiewicz – Maquillaje – maku up  – przy sesji w 2014 roku. Nadmienię, iż za makijaż do tej współpracy również odpowiadała Gosia.

Biżuteria TOPART cieszy się powodzeniem u każdej współczesnej i wyzwolonej kobiety ceniącej nietypowe wzornictwo i oryginalny styl. Ich mottem przewodnim jest:  “(Z)ręcznie kreujemy twoją biżuterię!”

Sesja z dziewczynami  była podzielona na trzy różne etapy. Od klasycznej eleganckiej a także w pełni swobodnej sesji aż po sesję tworzenia produktów od podstaw. W zacisznym studio powstały także zdjęcia produktowe

Trzeba pamiętać, że unikatowość tej biżuterii jest dlatego, że powstaje z ceramiki, drewna, szkła, filcu, masy perłowej, modeliny… Bogactwo materiałów, kolorów i kształtów pozwala stworzyć coś wyjątkowego.

TopArt logo1

Dziękuję wszystkim biorącym udział w sesji, oby więcej takich projektów. Pozdrawiam!

DSC_3447