siwymortis contact

Patryk Cieliński - siwymortis - zielonogórski pasjonat-fotografik. Poszukujesz fotografa, marzy się Tobie sesja zdjęciowa? Chcesz mieć własną stronę WWW szukasz grafika? Napisz do mnie!

Proszę poprawić formularz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

wymagane *

Filtruj według

Kategorie

Tagi

RSS

Military Art 2017 – rozstrzygnięcie

“Najlepsi filmowcy, fotografowie i plastycy wojskowi spotkali się w Klubie 3. Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu, gdzie w dniach 17–20 października br. odbył się finał Konkursu Filmów, Fotografii i Plastyki Wojska Polskiego „Military Art”.

Konkurs Filmu, Fotografii i Plastyki Wojska Polskiego „Military Art” jest podsumowaniem dorobku artystycznego i promocją dokonań filmowców, fotografów i plastyków działających w środowisku wojskowym. Dla wszystkich wojskowych twórców, to coroczne spotkanie to możliwość wymiany doświadczeń, doskonalenia warsztatu, „pochwalenia się” swoimi osiągnięciami.”

Miałem przyjemność zakwalifikować się już po raz trzeci do wystawy głównej (poprzednie edycje 2015, 2016), wśród najlepszych fotografów Wojska Polskiego. W tym roku znowu spotkała mnie bardzo miła niespodzianka. Udało mi się zaskarbić przychylne oko rady artystycznej, zdobywając:

Na Konkurs Fotografii 34 autorów nadesłało 211 prac. Jury Konkursu na wystawę pokonkursową zakwalifikowało 124 prace 24 autorów:
Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali – sierż. Patryk Cieliński z Dowództwa Operacyjnego RSZ za cykl zdjęć pt. „PKW Czernicki”,

Dodatkowo stworzyłem swoja pierwszą diaporamę w życiu, wykorzystałem zdjęcia zrobione na PKW Czernicki dzięki temu udało się zdobyć drugie wyróżnienie w konkursie jestem szalenie dumny.

www.wceo.com.pl/sample-sites-2/wydarzenia/1684-konkurs-filmow-fotografii-i-plastyki-wojska-polskiego-military-art-2017.html