siwymortis contact

Patryk Cieliński - siwymortis - zielonogórski pasjonat-fotografik. Poszukujesz fotografa, marzy się Tobie sesja zdjęciowa? Chcesz mieć własną stronę WWW szukasz grafika? Napisz do mnie!

Proszę poprawić formularz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

wymagane *

Autor

Patryk Cieliński – siwymortis – zielonogórzanin z krwi i kości, z zoomem w źrenicy, sfokusowany na połączenie pracy z pasją do fotografii.

Zawzięty odkrywca coraz to nowych celów. Na co dzień do lepszego wyrażenia siebie używa obiektywu i realizuje pomysły na sesje z twórczą weną i uporem. Ambitnie rozwija swój warsztat, inwestuje w siebie jak i sprzęt, rozbudowując swoje atelier. Dzięki temu współpraca z nim to wyzwanie na pełnych obrotach, a efekty, czyli zdjęcia – pozostają na długo w pamięci. Jego prace nie są sztampowe i wygodne – to sensownie przemyślane treści zamknięte w kadrze.

Chronologia kilku istotnych wydarzeń w fotografii Siwymortis:

Od 2009 aktywny uczestnik imprez fotograficznych “FOTO DAY” organizowanych przez Gazetę Lubuską oraz serwis internetowy mmzielonagora.pl, na których jego prace zostały docenione i wielokrotnie wyróżnione, m.in. również I i II miejscem.

 

Swoje prace publikuję również na serwisach poświęconych fotografii:
siwymortis.digart.pl
siwymortis.deviantart.com
siwymortis.maxmodels.pl


Kontakt:
email: siwymortis[at]gmail.com
FB: /siwymortisFoto